UNIKA Hoker / Stolik #152 Teak lakierowany
| Średnica | 30 cm |
|---|---|
| Wysokość | 47 cm |
| Waga | 14 kg |
| Drewno | teak |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | naturalny |
| Montaż | złożone |
| Seria | UNIKA |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
|---|---|
| KURIER DPD | 25 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 30 PLN |
| KURIER DPD | 50 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 60 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii UNIKA
Produkty podobne
Nowość
LEEDS Stolik / Ława #05 Palisander olejowany Ø 60 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
549,00 PLN
Nowość
LEEDS Stolik / Ława #04 Palisander olejowany Ø 70 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
799,00 PLN
Nowość
KARLSTAD Stoliki 2w1 #12 Akacja lakierowana / Biały marmur 42x42x50 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1599,00 PLN
Nowość
LOUNGE COLLECTION Stolik #01 Dąb olejowany 33x30x45 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
549,00 PLN
