BEAMS Stół #80 Dąb ciemnobrązowy 213x100 cm
| Szerokość | 100 cm |
|---|---|
| Długość | 213 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Waga | 145 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | ciemny brąz |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | do montażu |
| Seria | BEAMS |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 950 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 950 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii BEAMS
BEAMS Komoda #70 Dąb ciemnobrązowy 94x45x142 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
19099,00 PLN
BEAMS Komoda #60 Dąb ciemnobrązowy 140x50x110 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
19349,00 PLN
BEAMS Ławka #85 Dąb ciemnobrązowy 193 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4749,00 PLN
BEAMS Ława #75 Dąb ciemnobrązowy 152x70 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
8199,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
SPIRIT Stół #323 Akacja impregnowana 60x60cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
749,00 PLN
Nowość
STARNBERG Stół rozkładany #32 Dąb olejowany + Metal czarny mat 100x200-260 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5299,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #325 Akacja impregnowana 120x60 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2399,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #324 Akacja impregnowana 80x80 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1949,00 PLN









