Nowość
STARNBERG Stół rozkładany #30 Dąb olejowany + Metal czarny mat 90x160-220 cm
| Szerokość | 90 cm |
|---|---|
| Długość | 160-220 cm |
| Wysokość | 77 cm |
| Grubość blatu | 4 cm |
| Waga | 79 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | do montażu |
| Seria | STARNBERG |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 450 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 450 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii STARNBERG
Promocja
STARNBERG Witryna #05 Dąb olejowany 43x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5849,00
5247,00 PLN
-10%
Promocja
STARNBERG Witryna #02 Dąb olejowany 177x45x140 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
13249,00
11925,00 PLN
-10%
Promocja
STARNBERG Witryna #09 Dąb olejowany 65x45x201 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
7699,00
6916,00 PLN
-10%
Promocja
STARNBERG Witryna wisząca #06 Dąb olejowany 30x30x140 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3199,00
2879,00 PLN
-10%
Produkty podobne
Promocja
SPIRIT Stół #325 Akacja impregnowana 120x60 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2399,00
2159,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Stół #324 Akacja impregnowana 80x80 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1949,00
1754,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Stół #323 Akacja impregnowana 60x60cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
749,00
674,00 PLN
-10%
Nowość
MONTREAL Stół okrągły rozkładany #146 Akacja lakierowana 140x140-180 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
5249,00 PLN









