Promocja
AMSTERDAM Stół #115 Akacja beż lakierowany 200x100 cm
| Szerokość | 100 cm |
|---|---|
| Długość | 200 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Waga | 61 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | beżowy |
| Materiał | drewno |
| Montaż | do montażu |
| Seria | AMSTERDAM |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 450 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 450 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii AMSTERDAM
AMSTERDAM Witryna #120 Akacja beż lakierowany 55x45x204 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3699,00 PLN
Promocja
AMSTERDAM Witryna #108 Akacja beż lakierowany 90x45x204 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5299,00
4505,00 PLN
-15%
Promocja
AMSTERDAM Szafka RTV #104 Akacja beż lakierowany 240x48x39 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3949,00
3357,00 PLN
-15%
AMSTERDAM Szafka RTV #127 Akacja beż lakierowany 250x48x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5049,00 PLN
Produkty podobne
Stół Palisander 100x260 cm Naturalny piaskowany / nogi w kształcie litery X antracyt mat FREEFORM 5
Czas wysyłki: 24 godziny
4499,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #325 Akacja impregnowana 120x60 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2399,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #324 Akacja impregnowana 80x80 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1949,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #323 Akacja impregnowana 60x60cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
749,00 PLN









