Promocja
AVADI Stół #01 drewno z odzysku lakierowane 180x90 cm
| Szerokość | 90 cm |
|---|---|
| Długość | 180 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Drewno | z odzysku/ z recyklingu |
| Wykończenie | lakier |
| Montaż | do montażu |
| Seria | AVADI |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 400 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 400 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii AVADI
AVADI Szafka RTV #18 drewno z odzysku lakierowane 152x51x69 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
1599,00 PLN
AVADI Stoliki komplet #14 drewno z odzysku lakierowane 48x40x46 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
599,00 PLN
AVADI Krzesło komplet, 2 szt. #07 drewno z odzysku lakierowane 43x45x99 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
998,00 PLN
Produkty podobne
Stół Palisander 100x260 cm Naturalny piaskowany / nogi w kształcie litery X antracyt mat FREEFORM 5
Czas wysyłki: 24 godziny
4499,00 PLN
Promocja
SPIRIT Stół #324 Akacja impregnowana 80x80 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1949,00
1754,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Stół #323 Akacja impregnowana 60x60cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
749,00
674,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Stół #325 Akacja impregnowana 120x60 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2399,00
2159,00 PLN
-10%






