CASTLE ANTIK Stół #112 Akacja i mango woskowane 210x100 cm
| Szerokość | 100 cm |
|---|---|
| Długość | 210 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Waga | 85 kg |
| Drewno | akacja i mango |
| Wykończenie | wosk |
| Kolor | bielony i ciemny brąz |
| Montaż | do montażu |
| Seria | CASTLE ANTIK |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 550 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 600 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii CASTLE ANTIK
CASTLE ANTIK Szafka wisząca #113 Akacja i mango woskowane 44x20x70 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
549,00 PLN
CASTLE ANTIK Witryna Kredens #116 Akacja i mango woskowane 120x45x160 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6199,00 PLN
CASTLE ANTIK Witryna #105 Akacja i mango woskowane 150x45x160 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6349,00 PLN
CASTLE ANTIK Witryna #110 Akacja i mango woskowane 44x35x188 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
2399,00 PLN
Produkty podobne
Stół Palisander 100x260 cm Naturalny piaskowany / nogi w kształcie litery X antracyt mat FREEFORM 5
Czas wysyłki: 24 godziny
4499,00 PLN
Promocja
SPIRIT Stół #325 Akacja impregnowana 120x60 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2399,00
2159,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Stół #324 Akacja impregnowana 80x80 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1949,00
1754,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Stół #323 Akacja impregnowana 60x60cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
749,00
674,00 PLN
-10%


