Promocja
FACTORY Stół #116 Mango + metal 160x90 cm
| Szerokość | 90 cm |
|---|---|
| Długość | 160 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Waga | 36 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | półsurowe |
| Kolor | naturalny z nadrukiem |
| Materiał | metal |
| Montaż | do montażu |
| Seria | FACTORY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 300 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 300 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii FACTORY
Promocja
FACTORY Winiarka #151 Mango 35x25x70 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
349,00
314,00 PLN
-10%
FACTORY Wieszak #153 Mango + metal 61x14x31 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
399,00 PLN
FACTORY Wieszak #152 Mango + metal 66x8x13 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
199,00 PLN
FACTORY Winiarka #154 Mango 13x10x90 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
299,00 PLN
Produkty podobne
Stół Palisander 100x260 cm Naturalny piaskowany / nogi w kształcie litery X antracyt mat FREEFORM 5
Czas wysyłki: 24 godziny
4499,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #323 Akacja impregnowana 60x60cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
749,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #325 Akacja impregnowana 120x60 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2399,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #324 Akacja impregnowana 80x80 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1949,00 PLN






