Promocja
HEAVY INDUSTRY Stół #104 Mango lakierowane + metal 190x90 cm
| Szerokość | 90 cm |
|---|---|
| Długość | 190 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Waga | 66 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | szary |
| Materiał | żelazo |
| Montaż | do montażu |
| Seria | HEAVY INDUSTRY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 400 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 400 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii HEAVY INDUSTRY
HEAVY INDUSTRY Witryna #140 Mango lakierowane + metal 60x40x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3449,00 PLN
HEAVY INDUSTRY Witryna #143 Mango lakierowane + metal 92x40x185 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4599,00 PLN
HEAVY INDUSTRY Witryna #141 Mango lakierowane + metal 90x40x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4249,00 PLN
HEAVY INDUSTRY Witryna #142 Mango lakierowane + metal 60x40x180 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
3249,00 PLN
Produkty podobne
Stół Palisander 100x260 cm Naturalny piaskowany / nogi w kształcie litery X antracyt mat FREEFORM 5
Czas wysyłki: 24 godziny
4499,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #323 Akacja impregnowana 60x60cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
749,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #325 Akacja impregnowana 120x60 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2399,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #324 Akacja impregnowana 80x80 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1949,00 PLN






