INDUSTRIAL Stół #30 Metal + drewno z odzysku 240x100 cm
| Szerokość | 100 cm |
|---|---|
| Długość | 240 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Waga | 106 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | żelazo |
| Montaż | do montażu |
| Seria | INDUSTRIAL |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 650 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 650 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii INDUSTRIAL
INDUSTRIAL Komoda #101 Metal + drewno z odzysku 180x43x90 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4249,00 PLN
INDUSTRIAL Łóżko #112 Metal + drewno z odzysku 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6899,00 PLN
INDUSTRIAL Łóżko #109 Metal + drewno z odzysku 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6349,00 PLN
INDUSTRIAL Łóżko #111 Metal + drewno z odzysku 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4499,00 PLN
Produkty podobne
Stół Palisander 100x260 cm Naturalny piaskowany / nogi w kształcie litery X antracyt mat FREEFORM 5
Czas wysyłki: 24 godziny
4499,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #325 Akacja impregnowana 120x60 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2399,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #323 Akacja impregnowana 60x60cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
749,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #324 Akacja impregnowana 80x80 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1949,00 PLN






