METRO LIFE Stół #151 Palisander lakierowany 90x90 cm
| Szerokość | 90 cm |
|---|---|
| Długość | 90 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Waga | 38 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | miodowy ciemny |
| Montaż | do montażu |
| Seria | METRO LIFE |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 250 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 300 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii METRO LIFE
Promocja
METRO LIFE Ława #164 Palisander lakierowany 120x70 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
1299,00
1104,00 PLN
-15%
Promocja
METRO LIFE Ława #175 Palisander lakierowany 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1049,00
892,00 PLN
-15%
Próbka drewna METRO LIFE
Czas wysyłki: 7-21 dni
49,00 PLN
METRO LIFE Ława #176 Palisander lakierowany 130x70 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
1149,00 PLN
Produkty podobne
Stół Palisander 100x260 cm Naturalny piaskowany / nogi w kształcie litery X antracyt mat FREEFORM 5
Czas wysyłki: 24 godziny
4499,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #325 Akacja impregnowana 120x60 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2399,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #323 Akacja impregnowana 60x60cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
749,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #324 Akacja impregnowana 80x80 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1949,00 PLN



