NATURE BROWN Stół #814 Palisander bejcowany 160x90 cm
| Szerokość | 90 cm |
|---|---|
| Długość | 160 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Waga | 51 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | bejca |
| Kolor | jasny brąz |
| Montaż | do montażu |
| Seria | NATURE BROWN |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 350 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 350 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii NATURE BROWN
Próbka drewna NATURE BROWN
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
NATURE BROWN Komoda #854 Palisander bejcowany 95x47x85 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2499,00 PLN
NATURE BROWN Komoda #857 Palisander bejcowany 148x47x75 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2899,00 PLN
NATURE BROWN Szafka RTV #856 Palisander bejcowany 180x47x45 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
2649,00 PLN
Produkty podobne
Stół Palisander 100x260 cm Naturalny piaskowany / nogi w kształcie litery X antracyt mat FREEFORM 5
Czas wysyłki: 24 godziny
4499,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #325 Akacja impregnowana 120x60 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2399,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #323 Akacja impregnowana 60x60cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
749,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #324 Akacja impregnowana 80x80 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1949,00 PLN






