Nowość
Stół Palisander 220x100 cm Naturalny lakierowany piaskowany / Nogi w kształcie A antracyt mat FREEFORM 5
| Szerokość | 100 cm |
|---|---|
| Długość | 220 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Grubość blatu | 6 cm |
| Waga | 96 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | jasny brąz |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | do montażu |
| Nogi | W kształcie A, kolor antracyt matowy |
| Struktura drewna | Piaskowana |
| Seria | FREEFORM 5 |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 600 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 600 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii FREEFORM
Produkty podobne
Nowość
SPIRIT Stół #323 Akacja impregnowana 60x60cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
749,00 PLN
Nowość
Stół akacjowy 240x100 Naturalny lakierowany / Czarna żywica / Nogi krzyżowe EPOXY
Czas wysyłki: 7-21 dni
5149,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #325 Akacja impregnowana 120x60 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2399,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #324 Akacja impregnowana 80x80 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1949,00 PLN






