Promocja
OXFORD SUNO Stół rozkładany #120 Akacja lakierowana 160-240x90 cm
| Szerokość | 90 cm |
|---|---|
| Długość | 160-240 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Waga | 70 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | orzech |
| Materiał | metal |
| Montaż | do montażu |
| Seria | OXFORD SUNO |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 400 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 400 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii OXFORD
Promocja
OXFORD Szafka RTV #1018 Akacja lakierowana 260x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5249,00
4722,00 PLN
-10%
Promocja
OXFORD Szafka RTV #1017 Akacja lakierowana 240x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4749,00
4293,00 PLN
-10%
OXFORD Stolik #44 Akacja lakierowana 30x30x80 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
549,00 PLN
OXFORD Szafka RTV #341 Akacja lakierowana 220x50x55 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
3949,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
STARNBERG Stół rozkładany #32 Dąb olejowany + Metal czarny mat 100x200-260 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5299,00
4770,00 PLN
-10%
Promocja
STARNBERG Stół rozkładany #31 Dąb olejowany + Metal czarny mat 100x180-240 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4749,00
4293,00 PLN
-10%
Nowość
STARNBERG Stół rozkładany #30 Dąb olejowany + Metal czarny mat 90x160-220 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
4249,00 PLN
Nowość
MONTREAL Stół okrągły rozkładany #146 Akacja lakierowana 140x140-180 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
5249,00 PLN




