PARIS Stół rozkładany #125 Dąb olejowany 90x180-310 cm
| Szerokość | 90 cm |
|---|---|
| Długość | 180-245-310 cm |
| Wysokość | 74,5 cm |
| Grubość blatu | 2 cm |
| Waga | 89 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Materiał | drewno |
| Montaż | do montażu |
| Nogi | Proste |
| Seria | PADUA |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 550 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 550 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii PADUA
Nowość
TACOMA Krzesło Tapicerowane, komplet 6 szt. #15 Ciemny Szaro-Granatowy 56x60x85 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
3294,00 PLN
Nowość
TACOMA Krzesło Tapicerowane, komplet 4 szt. #15 Ciemny Szaro-Granatowy 56x60x85 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
2196,00 PLN
Nowość
TACOMA Krzesło Tapicerowane, komplet 8 szt. #15 Ciemny Szaro-Granatowy 56x60x85 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
4392,00 PLN
PADUA Krzesło #208 Dąb olejowany 42x50x96 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
549,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
STARNBERG Stół rozkładany #31 Dąb olejowany + Metal czarny mat 100x180-240 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4749,00 PLN
Nowość
STARNBERG Stół rozkładany #32 Dąb olejowany + Metal czarny mat 100x200-260 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5299,00 PLN
Nowość
MONTREAL Stół okrągły rozkładany #146 Akacja lakierowana 140x140-180 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
5249,00 PLN
Nowość
STARNBERG Stół rozkładany #30 Dąb olejowany + Metal czarny mat 90x160-220 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
4249,00 PLN

















