TOULOUSE Stół rozkładany #14 Mango brązowe lakierowane 140-220x90 cm
| Szerokość | 140-180-220 cm |
|---|---|
| Głębokość | 90 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Waga | 60 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | brąz |
| Materiał | drewno |
| Montaż | do montażu |
| Seria | TOULOUSE |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 300 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 300 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii TOULOUSE
TOULOUSE Witryna #15 Mango brązowe lakierowane 160x45x142 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6099,00 PLN
TOULOUSE Witryna #02 Mango brązowe lakierowane 65x45x190 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3549,00 PLN
Nowość
Próbka drewna TOULOUSE Brąz
Czas wysyłki: 7-14 dni
49,00 PLN
Nowość
Próbka drewna TOULOUSE Biała
Czas wysyłki: 7-14 dni
49,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
STARNBERG Stół rozkładany #32 Dąb olejowany + Metal czarny mat 100x200-260 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5299,00
4770,00 PLN
-10%
Promocja
STARNBERG Stół rozkładany #31 Dąb olejowany + Metal czarny mat 100x180-240 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4749,00
4293,00 PLN
-10%
Nowość
STARNBERG Stół rozkładany #30 Dąb olejowany + Metal czarny mat 90x160-220 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
4249,00 PLN
Nowość
MONTREAL Stół okrągły rozkładany #146 Akacja lakierowana 140x140-180 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
5249,00 PLN









