SYDNEY FREEFORM SMOKED OAK Ława #0315 Palisander lakierowany + metal 110x60 cm
| Szerokość | 60 cm |
|---|---|
| Długość | 110 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Waga | 38 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | lakier |
| Materiał | metal |
| Montaż | do montażu |
| Seria | SYDNEY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 300 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 300 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii SMOKED OAK
Próbka drewna SYDNEY SMOKED OAK
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
Promocja
SYDNEY FREEFORM SMOKED OAK Stół #0101 Palisander lakierowany + metal 180x90 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2649,00
2120,00 PLN
-20%
Promocja
SYDNEY FREEFORM SMOKED OAK Stół #0103 Palisander lakierowany + metal 200x100 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2899,00
2332,00 PLN
-20%
SYDNEY FREEFORM SMOKED OAK Stół #0105 Palisander lakierowany + metal 160x90 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
2949,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
VALENCIA Ława #201 Mango ciemnoszary lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00 PLN
Nowość
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00 PLN
Nowość
SPIRIT Ława #305 Akacja impregnowana 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2599,00 PLN
Nowość
MALMO Ława #228 Palisander piaskowany lakierowany 100x70x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2749,00 PLN




