Promocja
SYDNEY FREEFORM SMOKED OAK Stół #0103 Palisander lakierowany + metal 200x100 cm
| Szerokość | 100 cm |
|---|---|
| Długość | 200 cm |
| Wysokość | 78 cm |
| Waga | 68 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | smoked oak |
| Materiał | metal |
| Montaż | do montażu |
| Seria | SYDNEY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 450 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 450 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii SMOKED OAK
Próbka drewna SYDNEY SMOKED OAK
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
Promocja
SYDNEY FREEFORM SMOKED OAK Ławka #0309 Palisander lakierowany 180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1799,00
1441,00 PLN
-20%
Promocja
SYDNEY FREEFORM SMOKED OAK Ławka #0307 Palisander lakierowany 160 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1599,00
1279,00 PLN
-20%
Promocja
SYDNEY FREEFORM SMOKED OAK Ława #0319 Palisander lakierowany + metal 120x80 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1999,00
1599,00 PLN
-20%
Produkty podobne
Stół Palisander 100x260 cm Naturalny piaskowany / nogi w kształcie litery X antracyt mat FREEFORM 5
Czas wysyłki: 24 godziny
4499,00 PLN
Promocja
SPIRIT Stół #325 Akacja impregnowana 120x60 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2399,00
2159,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Stół #324 Akacja impregnowana 80x80 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1949,00
1754,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Stół #323 Akacja impregnowana 60x60cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
749,00
674,00 PLN
-10%



