ANCONA Szafka RTV #211 Palisander lakierowany 200x45x55 cm
| Szerokość | 200 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 55 cm |
| Waga | 72 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | ciemny brąz |
| Materiał | drewno |
| Montaż | złożone |
| Seria | ANCONA |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 450 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 500 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii ANCONA
Nowość
Próbka drewna ANCONA Ciemny brąz
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
Nowość
Próbka drewna ANCONA Jasny brąz
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
ANCONA Stolik #111 Palisander lakierowany 50x50x50 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
799,00 PLN
ANCONA Witryna #235 Palisander lakierowany 100x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5549,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Szafka RTV #225 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #224 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #226 Palisander piaskowany lakierowany 260x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5099,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #227 Palisander piaskowany lakierowany 240x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4299,00 PLN










