AVADI Szafka RTV #18 drewno z odzysku lakierowane 152x51x69 cm
| Szerokość | 152 cm |
|---|---|
| Głębokość | 51 cm |
| Wysokość | 69 cm |
| Drewno | z odzysku/ z recyklingu |
| Wykończenie | lakier |
| Montaż | złożone |
| Seria | AVADI |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 350 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 350 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii AVADI
Promocja
AVADI Stół #01 drewno z odzysku lakierowane 180x90 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
1699,00
1529,00 PLN
-10%
AVADI Stoliki komplet #14 drewno z odzysku lakierowane 48x40x46 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
599,00 PLN
AVADI Krzesło komplet, 2 szt. #07 drewno z odzysku lakierowane 43x45x99 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
998,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Szafka RTV #225 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #224 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #226 Palisander piaskowany lakierowany 260x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5099,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #227 Palisander piaskowany lakierowany 240x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4299,00 PLN





