BARK Szafka RTV #212 Akacja lakierowana ciemny brąz 175x40x63 cm
| Szerokość | 175 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 63 cm |
| Waga | 55 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | ciemny brąz |
| Materiał | drewno |
| Montaż | złożone |
| Seria | BARK |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 400 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 400 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii BARK
BARK Witryna #202 Akacja lakierowana ciemny brąz 58x40x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3199,00 PLN
BARK Regał #203 Akacja lakierowana ciemny brąz 88x40x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5049,00 PLN
BARK Witryna #208 Akacja lakierowana ciemny brąz 98x40x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5149,00 PLN
BARK Witryna #209 Akacja lakierowana ciemny brąz 98x40x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4699,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Szafka RTV #225 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #224 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #226 Palisander piaskowany lakierowany 260x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5099,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #227 Palisander piaskowany lakierowany 240x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4299,00 PLN








