BELFAST Szafka RTV #12 Dąb dziki olejowany 176x40x56 cm
| Szerokość | 170 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 56 cm |
| Waga | 55 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | drewno |
| Montaż | złożone |
| Seria | BELFAST |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 400 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 400 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii BELFAST
BELFAST Stół #18 Dąb dziki olejowany 180x90 cm
Czas wysyłki: 5-15 dni
2899,00 PLN
BELFAST Stół #17 Dąb dziki olejowany 160x90 cm
Czas wysyłki: 5-15 dni
2699,00 PLN
BELFAST Stół #19 Dąb dziki olejowany 200x100 cm
Czas wysyłki: 5-15 dni
3449,00 PLN
BELFAST Witryna Kredens #06 Dąb dziki olejowany 103x40x148 cm
Czas wysyłki: 5-15 dni
4799,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Szafka RTV #225 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #224 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #226 Palisander piaskowany lakierowany 260x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5099,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #227 Palisander piaskowany lakierowany 240x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4299,00 PLN























