Promocja
BLACKBURN Szafka RTV #555 Mango lakierowany / Czarny metal 240x45x55 cm
| Szerokość | 240 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 55 cm |
| Waga | 70 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | naturalny + czarny |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | BLACKBURN |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 500 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 500 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii BLACKBURN
Promocja
BLACKBURN Komoda #208 Mango lakierowane / Szary metal 90x45x90 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
2499,00
1999,00 PLN
-20%
Promocja
BLACKBURN Komoda #207 Mango lakierowane / Szary metal 195x45x90 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
4249,00
3399,20 PLN
-20%
Promocja
BLACKBURN Komoda #209 Mango lakierowane / Szary metal 195x45x90 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
5299,00
4239,00 PLN
-20%
Promocja
BLACKBURN Komoda #210 Mango lakierowane / Szary metal 150x45x90 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
4249,00
3399,00 PLN
-20%
Produkty podobne
Nowość
MALMO Szafka RTV #225 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #224 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #226 Palisander piaskowany lakierowany 260x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5099,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #227 Palisander piaskowany lakierowany 240x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4299,00 PLN










