CASTLE ANTIK Szafka RTV #237 Akacja i mango woskowane 135x60x40 cm
| Szerokość | 135 cm |
|---|---|
| Głębokość | 60 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| Waga | 49 kg |
| Drewno | akacja i mango |
| Wykończenie | wosk |
| Kolor | bielony i ciemny brąz |
| Montaż | złożone |
| Seria | CASTLE ANTIK |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 350 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 400 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii CASTLE ANTIK
CASTLE ANTIK Szafka wisząca #113 Akacja i mango woskowane 44x20x70 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
549,00 PLN
CASTLE ANTIK Witryna Kredens #116 Akacja i mango woskowane 120x45x160 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6199,00 PLN
CASTLE ANTIK Witryna #105 Akacja i mango woskowane 150x45x160 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6349,00 PLN
CASTLE ANTIK Witryna #110 Akacja i mango woskowane 44x35x188 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
2399,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Szafka RTV #225 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #224 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #226 Palisander piaskowany lakierowany 260x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5099,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #227 Palisander piaskowany lakierowany 240x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4299,00 PLN




