DAVIS Szafka RTV #10 Mango lakierowane 180x47x60 cm
| Szerokość | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość | 47 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Waga | 60 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | czarny / naturalny |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | DAVIS |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 400 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 450 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii DAVIS
DAVIS Witryna Regał #30 Mango lakierowane 111x47x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4499,00 PLN
Nowość
Próbka drewna DAVIS
Czas wysyłki: 7-21 dni
49,00 PLN
DAVIS Witryna #40 Mango lakierowane 56x47x180 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
3449,00 PLN
DAVIS Witryna Kredens #32 Mango lakierowane 160x47x145 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
5849,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Szafka RTV #225 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #224 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #226 Palisander piaskowany lakierowany 260x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5099,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #227 Palisander piaskowany lakierowany 240x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4299,00 PLN











