Promocja
DIAMOND Szafka RTV #205 Mango olejowane + metal 190x45x50 cm
| Szerokość | 190 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Waga | 53 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | odcienie brązu / złoty |
| Materiał | metal |
| Montaż | złożona |
| Seria | DIAMOND |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 400 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 400 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii DIAMOND
Nowość
Próbka drewna DIAMOND Brąz
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
Nowość
Próbka drewna DIAMOND Ciemny popiel
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
DIAMOND Półka wisząca #125 Mango olejowane + metal 159x22x29 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1599,00 PLN
DIAMOND Półka wisząca #225 Mango olejowane + metal 159x22x29 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
1599,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Szafka RTV #225 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #224 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #226 Palisander piaskowany lakierowany 260x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5099,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #227 Palisander piaskowany lakierowany 240x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4299,00 PLN












