FACTORY Szafka RTV #130 Mango + metal 196x40x60 cm
| Szerokość | 196 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Waga | 55 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | półsurowe |
| Kolor | naturalny z nadrukiem |
| Materiał | metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | FACTORY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 400 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 400 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii FACTORY
Promocja
FACTORY Winiarka #151 Mango 35x25x70 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
349,00
314,00 PLN
-10%
FACTORY Wieszak #153 Mango + metal 61x14x31 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
399,00 PLN
FACTORY Winiarka #154 Mango 13x10x90 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
299,00 PLN
FACTORY Wieszak #152 Mango + metal 66x8x13 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
199,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Szafka RTV #225 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #224 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #226 Palisander piaskowany lakierowany 260x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5099,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #227 Palisander piaskowany lakierowany 240x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4299,00 PLN




