FREEZY Szafka RTV #32 Metal + drewno z odzysku 180x45x52 cm
| Szerokość | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 52 cm |
| Waga | 52 kg |
| Drewno | z odzysku/ z recyklingu |
| Wykończenie | lakier |
| Materiał | metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | FREEZY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 400 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 400 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii FREEZY
FREEZY Szafka #43 Metal + drewno z odzysku 55x38x70 cm Prawostronna
Czas wysyłki: 24 godziny
1449,00 PLN
Nowość
Próbka drewna FREEZY
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
FREEZY Szafka #143 Metal + drewno z odzysku 55x38x70 cm Lewostronna
Czas wysyłki: 7-21 dni
1449,00 PLN
FREEZY Biurko #40 Drewno z odzysku 170x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3199,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Szafka RTV #225 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #224 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #227 Palisander piaskowany lakierowany 240x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4299,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #226 Palisander piaskowany lakierowany 260x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5099,00 PLN







