HEAVY INDUSTRY Szafka RTV #131 Mango lakierowane + metal 190x40x60 cm
| Szerokość | 190 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Waga | 65 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | szary |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | HEAVY INDUSTRY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 450 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 450 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii HEAVY INDUSTRY
HEAVY INDUSTRY Witryna #143 Mango lakierowane + metal 92x40x185 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4599,00 PLN
HEAVY INDUSTRY Witryna #140 Mango lakierowane + metal 60x40x180 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3449,00 PLN
HEAVY INDUSTRY Witryna #141 Mango lakierowane + metal 90x40x180 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4249,00 PLN
HEAVY INDUSTRY Witryna #142 Mango lakierowane + metal 60x40x180 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
3249,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Szafka RTV #225 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #224 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #227 Palisander piaskowany lakierowany 240x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4299,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #226 Palisander piaskowany lakierowany 260x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5099,00 PLN







