Nowość
KITZBUHEL Szafka RTV #131 Dąb naturalny olejowany 200x52x52 cm
| Szerokość | 200 cm |
|---|---|
| Głębokość | 52 cm |
| Wysokość | 52 cm |
| Waga | 63 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Materiał | drewno |
| Montaż | częściowo zmontowane |
| Seria | KITZBUHEL |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 500 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 550 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii KITZBUHEL
Promocja
KITZBUHEL Szafa / Garderoba #178 Dąb naturalny olejowany + Czarny lakier 241x60x219 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
21199,00
18020,00 PLN
-15%
Nowość
KITZBUHEL Półka #180 Dąb naturalny olejowany 150x20x20 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1599,00 PLN
Promocja
KITZBUHEL Szafa / Garderoba #181 Dąb naturalny olejowany + Czarny lakier 241x60x219 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
24399,00
20723,00 PLN
-15%
Promocja
KITZBUHEL Szafa / Garderoba #182 Dąb naturalny olejowany + Czarny lakier 241x60x219 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
28599,00
24327,00 PLN
-15%
Produkty podobne
Nowość
MALMO Szafka RTV #225 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #224 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #226 Palisander piaskowany lakierowany 260x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5099,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #227 Palisander piaskowany lakierowany 240x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4299,00 PLN









