Promocja
LICHTENBERG Szafka RTV #117 Palisander naturalny 185x45x60 cm
| Szerokość | 185 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Waga | 54 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | surowe |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | nogi do montażu |
| Seria | LICHTENBERG |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 400 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 450 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii LICHTENBERG
LICHTENBERG Witryna #105 Palisander naturalny 60x40x190 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3649,00 PLN
Promocja
LICHTENBERG Witryna #106 Palisander naturalny 100x40x190 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6299,00
5361,00 PLN
-15%
Promocja
LICHTENBERG Ława kpl. #110 Palisander naturalny 118x62 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1949,00
1666,00 PLN
-15%
LICHTENBERG Witryna #101 Palisander naturalny 158x40x160 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
7249,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Szafka RTV #224 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #225 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #226 Palisander piaskowany lakierowany 260x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5099,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #227 Palisander piaskowany lakierowany 240x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4299,00 PLN











