MAILAND Szafka RTV #126 Palisander lakierowany jasny brąz 173x40x48 cm
| Szerokość | 173 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 48 cm |
| Waga | 53 kg |
| Drewno | palisander |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | jasny brąz |
| Materiał | drewno |
| Montaż | nogi do montażu |
| Seria | MAILAND |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 400 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 400 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii MAILAND
MAILAND Witryna #220 Palisander lakierowany ciemny brąz 90x40x140 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
4249,00 PLN
MAILAND Szafa #210 Palisander lakierowany ciemny brąz 90x45x180 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
5299,00 PLN
MAILAND Witryna #215 Palisander lakierowany ciemny brąz 90x40x180 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
4749,00 PLN
MAILAND Ława #235 Palisander lakierowany ciemny brąz 120x70 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2899,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Szafka RTV #225 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #224 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #227 Palisander piaskowany lakierowany 240x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4299,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #226 Palisander piaskowany lakierowany 260x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5099,00 PLN












