Nowość
MARRAKESCH Szafka RTV #107 Akacja lakierowana + metal 260x40x55 cm
| Szerokość | 260 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 55 cm |
| Waga | 88 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | naturalny + czarny |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | złożone |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 650 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 650 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii MARRAKESCH
Nowość
MARRAKESCH Komoda #100 Akacja lakierowana + metal 115x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4599,00 PLN
Promocja
MARRAKESCH Szafka wisząca #120 Akacja lakierowana + metal 33x33x115 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1599,00
1359,00 PLN
-15%
Nowość
Próbka drewna MARRAKESCH
Czas wysyłki: 7-21 dni
49,00 PLN
Promocja
MARRAKESCH Witryna #110 Akacja lakierowana + metal 60x40x180 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3449,00
2928,00 PLN
-15%
Produkty podobne
Nowość
MALMO Szafka RTV #225 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #224 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #227 Palisander piaskowany lakierowany 240x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4299,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #226 Palisander piaskowany lakierowany 260x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5099,00 PLN













