Promocja
MONTREUX Szafka RTV #140 Dąb olejowany 220x50x55 cm
II gatunek
⏩ może posiadać drobne wady (ryski, rozeschnięcia),
⏩ w przypadku wyboru więcej niż jednego mebla z tej serii, prosimy o kontakt ze sprzedającym w celu porównania odcieniu wybranego zestawu
⏩ może posiadać drobne wady (ryski, rozeschnięcia),
⏩ w przypadku wyboru więcej niż jednego mebla z tej serii, prosimy o kontakt ze sprzedającym w celu porównania odcieniu wybranego zestawu
| Szerokość | 220 cm |
|---|---|
| Głębokość | 50 cm |
| Wysokość | 55 cm |
| Waga | 89 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | bielony |
| Materiał | lite drewno + metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | MONTREUX |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 600 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 600 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii MONTREUX
MONTREUX Szafka wisząca #59 Dąb olejowany 59x35x130 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3949,00 PLN
MONTREUX Szafka / Witryna wisząca #58 Dąb olejowany 44x35x159 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3199,00 PLN
MONTREUX Szafka wisząca #60 Dąb olejowany 44x35x130 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2649,00 PLN
MONTREUX Witryna #156 Dąb olejowany 155x43x140 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
10349,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Szafka RTV #225 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #224 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #226 Palisander piaskowany lakierowany 260x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5099,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #227 Palisander piaskowany lakierowany 240x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4299,00 PLN






















