Promocja
MOSAYK Szafka RTV #105 Akacja lakierowana 188x40x48 cm
| Szerokość | 188 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 48 cm |
| Waga | 56 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | brąz |
| Montaż | złożona |
| Seria | MOSAYK |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 350 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 400 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii Naturalny
Promocja
MOSAYK Ława #116 Akacja lakierowana 70x70 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
999,00
849,00 PLN
-15%
Promocja
MOSAYK Ława #117 Akacja lakierowana 70x70 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
1499,00
1274,00 PLN
-15%
Promocja
MOSAYK Witryna #115 Akacja lakierowana 120x42x160 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5049,00
4279,00 PLN
-15%
Nowość
Próbka drewna MOSAYK Naturalna
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
49,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Szafka RTV #224 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #225 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #226 Palisander piaskowany lakierowany 260x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5099,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #227 Palisander piaskowany lakierowany 240x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4299,00 PLN








