Promocja
OXFORD Szafka RTV #326 Akacja lakierowana 200x45x55 cm
| Szerokość | 200 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 55 cm |
| Waga | 62 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | orzech |
| Montaż | złożone |
| Seria | OXFORD |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 450 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 450 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii OXFORD
Promocja
OXFORD Komoda #338 Akacja lakierowana 45x88x32 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1549,00
1394,00 PLN
-10%
Promocja
OXFORD Komoda #337 Akacja lakierowana 42x55x21 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
899,00
810,00 PLN
-10%
Promocja
OXFORD Witryna #340 Akacja lakierowana 204x50x220 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
8749,00
7870,00 PLN
-10%
Promocja
OXFORD Stolik #44 Akacja lakierowana 30x30x80 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
549,00
467,00 PLN
-15%
Produkty podobne
Nowość
MALMO Szafka RTV #225 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #224 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #226 Palisander piaskowany lakierowany 260x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5099,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #227 Palisander piaskowany lakierowany 240x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4299,00 PLN





