SEVILLA Szafka RTV #15 Akacja lakierowana + metal 225x40x70 cm
| Szerokość | 225 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 70 cm |
| Waga | 79 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | brąz |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | częściowo zmontowane |
| Seria | SEVILLA |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 500 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 550 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii SEVILLA
SEVILLA Witryna #03 Akacja lakierowana + metal 90x40x183 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4699,00 PLN
SEVILLA Szafa #01 Akacja lakierowana + metal 118x40x183 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
7099,00 PLN
SEVILLA Komoda #11 Akacja lakierowana + metal 205x40x83 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5299,00 PLN
SEVILLA Ława #27 Akacja lakierowana + metal 135x70 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2649,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Szafka RTV #225 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #224 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #226 Palisander piaskowany lakierowany 260x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5099,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #227 Palisander piaskowany lakierowany 240x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4299,00 PLN







