CASTLE ANTIK Szafa #221 Akacja i mango woskowane 105x50x180 cm
| Szerokość | 105 cm |
|---|---|
| Głębokość | 50 cm |
| Wysokość | 180 cm |
| Waga | 90 kg |
| Drewno | akacja i mango |
| Wykończenie | wosk |
| Kolor | bielony i ciemny brąz |
| Montaż | złożone |
| Seria | CASTLE ANTIK |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 700 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 700 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii CASTLE ANTIK
CASTLE ANTIK Szafka wisząca #113 Akacja i mango woskowane 44x20x70 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
549,00 PLN
CASTLE ANTIK Witryna Kredens #116 Akacja i mango woskowane 120x45x160 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6199,00 PLN
CASTLE ANTIK Witryna #105 Akacja i mango woskowane 150x45x160 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6349,00 PLN
CASTLE ANTIK Witryna #110 Akacja i mango woskowane 44x35x188 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
2399,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Szafa #200 Palisander piaskowany lakierowany 90x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4949,00 PLN
Promocja
SPIRIT Szafa #309 Akacja impregnowana 60x40x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3149,00
2834,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Szafa #242 Akacja impregnowana 118x60x198 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6249,00
5628,00 PLN
-10%
Nowość
RAILWAY Szafa #168 #169 Mango woskowane + metal 240x65x200 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
15349,00 PLN





