Promocja
DIAMOND Szafa #118 Mango olejowane + metal 99x55x190 cm
| Szerokość | 99 cm |
|---|---|
| Głębokość | 55 cm |
| Wysokość | 190 cm |
| Waga | 98 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | szaro-brązowy / złoty |
| Materiał | metal |
| Montaż | złożona |
| Seria | DIAMOND |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 700 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 750 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii DIAMOND
Nowość
Próbka drewna DIAMOND Brąz
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
Nowość
Próbka drewna DIAMOND Ciemny popiel
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
DIAMOND Półka wisząca #125 Mango olejowane + metal 159x22x29 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1599,00 PLN
DIAMOND Półka wisząca #225 Mango olejowane + metal 159x22x29 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
1599,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Szafa #200 Palisander piaskowany lakierowany 90x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4949,00 PLN
Nowość
SPIRIT Szafa #309 Akacja impregnowana 60x40x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3149,00 PLN
Nowość
SPIRIT Szafa #242 Akacja impregnowana 118x60x198 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
6249,00 PLN
Nowość
RAILWAY Szafa #168 #169 Mango woskowane + metal 240x65x200 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
15349,00 PLN










