Promocja
INDUSTRIAL Szafa #07 Metal + drewno z odzysku 90x43x180 cm
II gatunek
⏩ produkt powystawowy,
⏩ może posiadać drobne wady (ryski, rozeschnięcia),
⏩ brak oryginalnego kartonu,
⏩ na życzenie klienta możemy przygotować zdjęcia produktu,
⏩ mozliwe zamówienie produktu w I gatunku - Szafa #07
| Szerokość | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość | 43 cm |
| Wysokość | 180 cm |
| Waga | 70 kg |
| Drewno | z odzysku/ z recyklingu |
| Wykończenie | lakier |
| Materiał | żelazo |
| Montaż | złożone |
| Seria | INDUSTRIAL |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 500 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 500 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Produkty podobne
Nowość
MALMO Szafa #200 Palisander piaskowany lakierowany 90x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4949,00 PLN
Promocja
SPIRIT Szafa #309 Akacja impregnowana 60x40x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3149,00
2834,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Szafa #242 Akacja impregnowana 118x60x198 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6249,00
5628,00 PLN
-10%
Nowość
RAILWAY Szafa #168 #169 Mango woskowane + metal 240x65x200 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
15349,00 PLN




