LOS ANGELES Szafa #111 Mango brąz olejowany 100x60x180 cm
| Szerokość | 100 cm |
|---|---|
| Głębokość | 60 cm |
| Wysokość | 180 cm |
| Waga | 106 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | brąz |
| Materiał | drewno |
| Montaż | złożone |
| Seria | LOS ANGELES |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 750 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 800 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 220 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 280 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii LOS ANGELES
LOS ANGELES Próbka drewna Mango brąz olejowany / biały marmur 29x29x1 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
LOS ANGELES Próbka drewna Mango brąz olejowany / ciemny granit 29x29x1 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
49,00 PLN
LOS ANGELES Komoda #110 Mango brąz olejowany / ciemny granit 90x45x120 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3699,00 PLN
LOS ANGELES Komoda #108 Mango brąz olejowany / ciemny granit 140x45x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3549,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Szafa #200 Palisander piaskowany lakierowany 90x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4949,00 PLN
Nowość
SPIRIT Szafa #309 Akacja impregnowana 60x40x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3149,00 PLN
Nowość
SPIRIT Szafa #242 Akacja impregnowana 118x60x198 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
6249,00 PLN
Nowość
RAILWAY Szafa #168 #169 Mango woskowane + metal 240x65x200 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
15349,00 PLN









