MALMO 2 Szafa #100 Palisander olejowany 90x45x180 cm
| Szerokość | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 180 cm |
| Waga | 80 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | ciemny orzech włoski |
| Montaż | złożone |
| Seria | MALMO 2 |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 550 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 550 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii MALMO
Nowość
MALMO Łóżko #234 Palisander piaskowany lakierowany 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5149,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko #233 Palisander piaskowany lakierowany 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4799,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko z szufladami #235 Palisander piaskowany lakierowany 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6899,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko z szufladami #236 Palisander piaskowany lakierowany 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
7149,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
SPIRIT Szafa #309 Akacja impregnowana 60x40x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3149,00
2834,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Szafa #242 Akacja impregnowana 118x60x198 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6249,00
5628,00 PLN
-10%
Nowość
RAILWAY Szafa #168 #169 Mango woskowane + metal 240x65x200 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
15349,00 PLN
Nowość
RAILWAY Szafa #169 Mango woskowane + metal 140x65x200 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
8499,00 PLN




