OXFORD Szafa TV #407 Akacja lakierowana 98x68x137 cm
| Szerokość | 98 cm |
|---|---|
| Głębokość | 68 cm |
| Wysokość | 137 cm |
| Waga | 93 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | orzech |
| Materiał | metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | OXFORD |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 700 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 700 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii OXFORD
Promocja
OXFORD Szafka RTV #1018 Akacja lakierowana 260x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5249,00
4722,00 PLN
-10%
Promocja
OXFORD Szafka RTV #1017 Akacja lakierowana 240x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4749,00
4293,00 PLN
-10%
OXFORD Stolik #44 Akacja lakierowana 30x30x80 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
549,00 PLN
OXFORD Szafka RTV #341 Akacja lakierowana 220x50x55 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
3949,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
SPIRIT Szafa #309 Akacja impregnowana 60x40x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3149,00
2834,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Szafa #242 Akacja impregnowana 118x60x198 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6249,00
5628,00 PLN
-10%
Nowość
MALMO Szafa #200 Palisander piaskowany lakierowany 90x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4949,00 PLN
Nowość
RAILWAY Szafa #168 #169 Mango woskowane + metal 240x65x200 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
15349,00 PLN


