Promocja
RAILWAY Szafa #116 Mango woskowane + metal 100x60x190 cm
| Szerokość | 100 cm |
|---|---|
| Głębokość | 60 cm |
| Wysokość | 190 cm |
| Waga | 87 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | wosk |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | żelazo |
| Montaż | złożone |
| Seria | RAILWAY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 700 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 700 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii RAILWAY
Nowość
RAILWAY Łóżko z szufladami #170 Mango woskowane 140x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
7399,00 PLN
Nowość
RAILWAY Łóżko z szufladami #171 Mango woskowane 160x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
7949,00 PLN
Nowość
RAILWAY Łóżko z szufladami #172 Mango woskowane 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
8499,00 PLN
Nowość
RAILWAY Łóżko z szufladami #173 Mango woskowane 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
8749,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
PURE OAK Szafa #113 Dziki dąb olejowany 100x60x204 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
12449,00 PLN
Nowość
SPIRIT Szafa #242 Akacja impregnowana 118x60x198 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6249,00 PLN
Nowość
SPIRIT Szafa #309 Akacja impregnowana 60x40x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3149,00 PLN
Nowość
MALMO Szafa #200 Palisander piaskowany lakierowany 90x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4949,00 PLN









