Nowość
RAILWAY Szafa #168 #169 Mango woskowane + metal 240x65x200 cm
| Szerokość | 240 cm |
|---|---|
| Głębokość | 65 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Waga | 195 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | wosk |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | lite drewno |
| Montaż | złożone |
| Układ | zestaw |
| Seria | RAILWAY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 510 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 570 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii RAILWAY
Promocja
RAILWAY Łóżko z szufladami #171 Mango woskowane 160x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
7949,00
7155,00 PLN
-10%
Promocja
RAILWAY Łóżko z szufladami #170 Mango woskowane 140x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
7399,00
6678,00 PLN
-10%
Promocja
RAILWAY Łóżko z szufladami #172 Mango woskowane 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
8499,00
7632,00 PLN
-10%
Promocja
RAILWAY Łóżko z szufladami #173 Mango woskowane 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
8749,00
7870,00 PLN
-10%
Produkty podobne
Promocja
SPIRIT Szafa #242 Akacja impregnowana 118x60x198 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6249,00
5628,00 PLN
-10%
Promocja
PURE OAK Szafa #113 Dziki dąb olejowany 100x60x204 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
12449,00
11209,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Szafa #309 Akacja impregnowana 60x40x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3149,00
2834,00 PLN
-10%
Nowość
MALMO Szafa #200 Palisander piaskowany lakierowany 90x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4949,00 PLN














