Nowość
SPIRIT Szafa #309 Akacja impregnowana 60x40x200 cm
| Szerokość | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Waga | 79 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | impregnat wodny |
| Materiał | drewno |
| Montaż | złożone |
| Seria | SPIRIT |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 450 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 500 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii SPIRIT
Nowość
SPIRIT Łóżko #347 Akacja impregnowana 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3849,00 PLN
Nowość
SPIRIT Łóżko #346 Akacja impregnowana 160x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3599,00 PLN
Nowość
Próbka drewna SPIRIT
Czas wysyłki: 7-21 dni
49,00 PLN
Nowość
SPIRIT Łóżko #348 Akacja impregnowana 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4099,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Szafa #200 Palisander piaskowany lakierowany 90x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4949,00 PLN
Nowość
RAILWAY Szafa #168 #169 Mango woskowane + metal 240x65x200 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
15349,00 PLN
Nowość
RAILWAY Szafa #168 Mango woskowane + metal 100x65x200 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
6899,00 PLN
Nowość
RAILWAY Szafa #169 Mango woskowane + metal 140x65x200 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
8499,00 PLN








