Promocja
AMSTERDAM Witryna #08 Mango + metal 90x45x204 cm
II gatunek
⏩ produkt powystawowy,
⏩ może posiadać drobne wady (ryski, rozeschnięcia),
⏩ brak oryginalnego kartonu,
⏩ na życzenie klienta możemy przygotować zdjęcia produktu,
⏩ mozliwe zamówienie produktu w I gatunku - Witryna #08
⏩ produkt powystawowy,
⏩ może posiadać drobne wady (ryski, rozeschnięcia),
⏩ brak oryginalnego kartonu,
⏩ na życzenie klienta możemy przygotować zdjęcia produktu,
⏩ mozliwe zamówienie produktu w I gatunku - Witryna #08
| Szerokość | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 204 cm |
| Waga | 112 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | brąz |
| Materiał | lite drewno + metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | AMSTERDAM |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 700 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 700 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 220 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 280 PLN |
Opinie
Produkty podobne
Promocja
SPIRIT Witryna #339 Akacja impregnowana 160x40x140 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5249,00
4722,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Witryna #315 Akacja impregnowana 73x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3499,00
3148,00 PLN
-10%
Nowość
MALMO Witryna #213 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x110 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3849,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #232 Palisander piaskowany lakierowany 85x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5449,00 PLN






