Promocja
AMSTERDAM Witryna #105 Akacja beż lakierowany 110x45x142 cm
| Szerokość | 110 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 142 cm |
| Waga | 98 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | beżowy |
| Materiał | drewno |
| Montaż | złożone |
| Seria | AMSTERDAM |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 650 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 700 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii AMSTERDAM
Promocja
AMSTERDAM Szafka RTV #127 Akacja beż lakierowany 250x48x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5049,00
4531,00 PLN
-10%
Promocja
AMSTERDAM Szafka RTV #104 Akacja beż lakierowany 240x48x39 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3949,00
3554,00 PLN
-10%
Promocja
AMSTERDAM Szafka wisząca #112 Akacja beż lakierowany 48x35x142 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2399,00
2159,00 PLN
-10%
AMSTERDAM Szafka RTV #126 Akacja beż lakierowany 220x48x55 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
4249,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
SPIRIT Witryna #339 Akacja impregnowana 160x40x140 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5249,00
4722,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Witryna #315 Akacja impregnowana 73x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3499,00
3148,00 PLN
-10%
Nowość
MALMO Witryna #213 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x110 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3849,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #232 Palisander piaskowany lakierowany 85x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5449,00 PLN









