Promocja
ANCONA Witryna #230 Palisander lakierowany 100x45x150 cm
| Szerokość | 100 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Waga | 88 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | ciemny brąz |
| Materiał | drewno |
| Montaż | złożone |
| Seria | ANCONA |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 650 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 650 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii ANCONA
Nowość
Próbka drewna ANCONA Ciemny brąz
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
ANCONA Stolik #111 Palisander lakierowany 50x50x50 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
799,00 PLN
Nowość
Próbka drewna ANCONA Jasny brąz
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
ANCONA Regał #110 Palisander lakierowany 80x33x195 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3699,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Witryna #232 Palisander piaskowany lakierowany 85x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5449,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #213 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x110 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3849,00 PLN
Nowość
SPIRIT Witryna #315 Akacja impregnowana 73x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3499,00 PLN
Nowość
SPIRIT Witryna #339 Akacja impregnowana 160x40x140 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5249,00 PLN










