BROOKLYN Witryna #25 Palisander olejowany 110x40x140 cm
| Szerokość | 110 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Waga | 55 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | ciemny orzech włoski |
| Montaż | złożona |
| Seria | BROOKLYN |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 450 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 450 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii BROOKLYN
Nowość
BROOKLYN Szafka RTV #17 Palisander olejowany 178x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3199,00 PLN
Nowość
BROOKLYN Komoda #29 Palisander olejowany 200x40x80 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5199,00 PLN
Nowość
BROOKLYN Szafka RTV #18 Palisander olejowany 200x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3699,00 PLN
Nowość
BROOKLYN Szafka RTV #19 Palisander olejowany 240x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4249,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
SPIRIT Witryna #339 Akacja impregnowana 160x40x140 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5249,00
4722,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Witryna #315 Akacja impregnowana 73x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3499,00
3148,00 PLN
-10%
Nowość
MALMO Witryna #213 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x110 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3849,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #232 Palisander piaskowany lakierowany 85x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5449,00 PLN





