CASTLE ANTIK Witryna #207 Akacja i mango woskowane 55x40x165 cm
| Szerokość | 55 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 165 cm |
| Waga | 60 kg |
| Drewno | akacja i mango |
| Wykończenie | wosk |
| Kolor | bielony i ciemny brąz |
| Montaż | złożone |
| Seria | CASTLE ANTIK |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 350 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 400 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii CASTLE ANTIK
CASTLE ANTIK Szafka RTV #104 Akacja i mango woskowane 180x50x60 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3449,00 PLN
CASTLE ANTIK Szafka RTV #115 Akacja i mango woskowane 205x50x60 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00 PLN
CASTLE ANTIK Szafka RTV #107 Akacja i mango woskowane 200x50x60 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00 PLN
CASTLE ANTIK Szafka wisząca #113 Akacja i mango woskowane 44x20x70 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
549,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
SPIRIT Witryna #315 Akacja impregnowana 73x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3499,00 PLN
Nowość
SPIRIT Witryna #339 Akacja impregnowana 160x40x140 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5249,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #213 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x110 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3849,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #232 Palisander piaskowany lakierowany 85x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5449,00 PLN



